Pomáhám lidem žít život ve zdraví jako výživový poradce a doživotně  vyřešit optimální hmotnost pomocí genetiky

 

Můžu pomoci i vám.

Klára Turoňová

Oblast zdraví mě přitahovala už od základní školy. Věděla jsem, že v životě najdu příležitost, jak lidem pomoci se zdravím mimo tradiční lékařské metody.

V roce 2001 jsem poprvé osobně navštívila Laboratoř Biomol, kde probíhal lékařský kongres o metodě vlasové analýzy stopových prvků a minerálů z vlasů.

Absolovovala jsem kurzy I.-IV. stupně a získané informace z oboru biochemie, neurologie, interny, gastroenterologie a čínské medicíny využívám v práci s klienty.

Jako absolvent kurzů Laboratoře Biomol a kurzu Poradce pro výživu u společnosti ATAC, mám oprávnění poradit všem zdravým jedincům v oblasti výživy, zdravého životního stylu a suplementace.

U závažných onemocnění a užívání farmakologické léčby spolupracuji s MUDr. Jaroslavem Orlíkem, který je   internista a gastroenterolog.

Od března roku 2015 nabízím svým klientům revoluční program na hubnutí podle genů - Bodykey od Nutrilite. Jsem nadšená z tohoto programu, protože je založen na vědeckých podkladech a má 100% úspěšnost v dosahování optimální hmotnosti u všech klientů, kteří jej vyzkoušeli.

Program je doživotní a jako výživový poradce mám v rukou nástroj, který lidem opravdu pomáhá. Už se nemusí  trápit žádným budoucím jo-jo efektem, protože se stravují podle svého genetického profilu.

Klienti můžou  začít hubnout s radostí  a nadšením, protože ví, že nemohou neuspět.

Mám radost, že již 16 let pomáhám lidem analýzou z vlasů a nyní i analýzou DNA správně pečovat o své tělo a zdraví, aby se mohli dožít vysokého věku v plné fyzické a psychické kondici.

Pomůžu i vám a společně to zvládneme 🙂


Výdaje vaší domácnosti vám mohou vydělávat

Ladislav a Klára Turoňovi

S manželem společně podnikáme se společností Amway od roku 1994.

Více informací o podnikatelské příležitosti a nabídky výrobků najdete na:

Reference

S Klárou Turoňovou spolupracuji již řadu let a celou tu dobu mám možnost sledovat její velký osobnostní růst. Byli jsme spolu na prvním kongresu o analýze prvků ve vlasech v Lodži, poté absolvovala všechny stupně kurzů o analýze prvků ve vlasech, dále se vzdělávala a stala se odbornicí v oblasti výživového poradenství.

Celou dobu je pro mne příkladem integrity, kdy sama na sobě a na své rodině ukazuje, jak má vypadat člověk, který se správně stravuje a investuje do svého zdraví nejen peníze, ale i čas a úsilí. Mnoho jsem se od ní naučil v oblasti komunikace s klienty a péče o zákazníky. Pomohla mi nahlédnout na některé situace z pohledu výživového poradce.

Kromě toho, že je odbornicí na svém místě, je milá, přívětivá a pečlivá. Pokud bych potřeboval rady a pomoc v oblasti výživy a zdravého životního stylu, určitě bych se na ni s důvěrou obrátil.

MUDr. Jaroslav Orlík, gastroenterolog

MUDr. Jaroslav Orlík

Přednášková činnost

ADRA Česká republika
Klub zdraví Valašské Meziříčí - Beseda na téma:

Nemůžete zhubnout?

Vaše geny vám napoví jak na to

 Žijeme na podivné planetě. Na jedné straně zeměkoule lidé umírají na následky hladu, na jiné bývá příčinou smrti naopak nadváha. Naštěstí jsme se narodili na té šťastnější polovině. Ubrat z něčeho, co je, bude pravděpodobně jednodušší než přibrat, když není z čeho.

 Adraklub zdraví za tradiční spolupráce se Zdravým městem Valašské Meziříčí uspořádal 19. března 2015 na frekventované téma problému nadváhy speciální besedu Kláry Turoňové. V prostorách vegetariánské jídelny a kavárny se sešlo kolem čtyřiceti účastníků.

 

 Klára Turoňová pracuje jako výživový poradce. Poslední dobou se zabývá praktickým využitím metody, jak pomocí testů DNA ušít na míru program, který bez nebezpečných diet pomůže zájemcům během kratší či delší doby upravit tělesnou hmotnost na snesitelnou úroveň. A protože se zdaleka nejedná jenom o problém váhy jako takové, zmíněná metoda nabízí také šanci k redukci tuků, zvýšení podílu svaloviny a také k posílení celkové imunity. Naneštěstí už neumí poskytnout značnou dávku vůle a vytrvalosti, které jsou základními kameny pozdějšího úspěchu. Dlužno rovněž podotknout, že nastíněný program není, na rozdíl od účasti na besedě, úplně zadarmo. Pokud je ovšem pravdivé anglické rčení, že „největším bohatstvím je zdraví“, nebude asi od věci do něj občas i trochu zainvestovat. Prevence nemocí bývá, jak dokazují statistiky, nesrovnatelně levnější než jejich pozdější léčba.

 

 

 

Kvalifikace